کد خبر: ۱۰۱۶۷
تاریخ انتشار: ۱۴ آبان ۱۳۹۶ - ۱۴:۰۹
حوزه:
نماینده ولی‌فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه اجتماع اربعین حسینی نمایانگر اتحاد جهان اسلام است، گفت: حضور میلیونی در اربعین حسینی ناشی از جاذبه مغناطیسی سیدالشهدا (ع) است.

حجت‌الاسلام‌والمسلمین علی سعیدی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری «حوزه» در سمنان، با اشاره به اجتماع بزرگ مسلمانان در راهپیمایی بزرگ اربعین حسینی در کربلا، اظهار داشت: اجتماع بزرگ مسلمانان در راهپیمایی بزرگ اربعین حسینی در کربلا و سیل عظیم زائرین اربعین حسینی ناشی از محبت و ارادت مردم و جاذبه دستگاه امام حسین (ع) است.

نماینده ولی‌فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه اجتماع اربعین حسینی نمایانگر اتحاد جهان اسلام است، تصریح کرد: حضور میلیونی در اربعین حسینی ناشی از جاذبه مغناطیسی سیدالشهدا (ع) است.

وی افزود: اجتماع بزرگ مسلمانان در راهپیمایی بزرگ اربعین حسینی در کربلا بزرگ‌ترین کنگره مسلمانان و شیعیان در جهان و نماد اقتدار و عزتمندی و عظمت اسلام ناب محمدی (ص) در جهان است.

حجت‌الاسلام‌والمسلمین سعیدی با اشاره به تلاش‌های گسترده و شبانه‌روزی دشمنان برای جلوگیری از انتشار و رسانه‌ای کردن حضور گسترده و میلیونی زائران اربعین حسینی خاطرنشان کرد: دشمنان اسلام تمام تلاش خود را می‌کنند تا اصل دین به گوش مردم جهان نرسد، اما راهپیمایی و اجتماع بزرگ مسلمانان در راهپیمایی بزرگ اربعین حسینی در کربلا عظمت اسلام ناب محمدی (ص) را به گوش مردم جهان می‌رساند.

ارسال نظر
به روز شده در ۱۶:۱۰ :: دوشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۷