جریان‌شناسی نفوذ دشمن
گفت‌وگویی از آیت‌الله میرباقری:
موضوعی که قرار است گفتگو شود در مورد جریان نفوذ دشمن به‌خصوص در حوزه‌ی فرهنگی است.
آشنایی با گروه‌های سلفی تکفیری/ پایانی
بخش پایانی
به دلیل فقر نظری و مشی افراطی سلفیان تکفیری، زمینه تقویت مخالفان به وجود آمده است. چهار طیف مهم دارای اقبال خاص و نیز نقش تعیین کننده در آینده جهان اسلام(به جز شیعه) را می توان ماتریدی، صوفیه و نومعتزلیه دانست.
آشنایی با گروه‌های سلفی تکفیری/ 2
بخش دوم
تکفیری­ها خود را محور اصلی تفکر سلفی قلمدادکرده، ضمن دوري از وهابی نامیدن خود، برسلفی بودن اصراردارند، آنان سعی دارند سایر جریانات سلفی را با محور خویش مدیریت نمایند.
آشنایی با گروه‌های سلفی تکفیری/ 1
بخش اول
گرچه اخوانی‌ها، به لحاظ تشکیلات، قوی‌‌تر و قدیمی‌تر و به لحاظ ایدئولوژی، نوگراتر هستند، اما این جریان‌ سلفی است که هم پیروان بیشتری دارد و هم توانسته است با بهره مندی از توانمندی‌های دیگر گروههای سیاسی مثل حزب بعث در عراق به سازمان‌های پیچیده ای دست یابد.
حزب اعتماد ملی/ بخش پایانی
بررسی برخی احزاب در جمهوری اسلامی ایران
مهدی کروبی موسس و دبیرکل این حزب پس از اعتراضات به نتایج انتخابات ریاست جمهوری از ۲۵ بهمن ۱۳۸۹ در حبس خانگی به سر می برد
حزب اعتماد ملی /1
بررسی برخی احزاب در جمهوری اسلامی ایران
وي كه توانسته بود در شرايط حساس، مجمع روحانيون مبارز را تشكيل و بيست و پنج سال حركت آن را تداوم بخشد، پس از انتخابات رياست جمهوري نهم تشكيلات سابق خود را ترك و حزب جديد اعتماد ملي را سازمان داد.
حزب مؤتلفه اسلامی/بخش پایانی
بررسی برخی احزاب در جمهوری اسلامی ایران
مؤتلفه اسلامی، گسترده‌ترین حزب در سطح کشور است و در 30 استان و بیش از 180 شهر، دفتر و یا هسته تشکیلاتی دارد
مشرق:
اندیشکده‌های بروکینگز (آمریکا)، چتم هاوس (انگلیس) و بنیاد کارنگی در جدیدترین گزارش برنامه اندیشکده و جوامع مدنی در دانشگاه پنسیلوانیا جزو اندیشکده‌های برتر جهان معرفی شدند.
به روز شده در ۱۶:۱۰ :: دوشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۷